Kategori:Öneriler

GenelÖneriler

İzlenmesi Gereken Animasyon Filmler – Animasyon Film Önerisi

Animasyon film önerisi arasında bulunan filmler ile eğlenceli ve kahkaha dolu bir film deneyimi yaşayabilirsiniz. İster içinizdeki çocuğu ortaya çıkarın isterseniz kendi çocuğunuzla birlikte izleyin… Eminiz ki bu filmleri herkes çok sevecek!

1. Buz Devri

Buz devri

Animasyon film önerisi listemizin ilk sırasında tabii ki Buz Devri geliyor. Üstelik öyle bir anda biten türden de değil bu animasyon, serili olarak size sunuluyor. İlk serisi 2002 yılında çıkan Buz Devri’nin Erime Başlıyor, Dinozorlar Şafağı, Kıtalar Ayrılıyor ve Büyük Çarpışma olarak toplamda beş tane filmi bulunuyor. Eğlenceli karakter Sid’in maceraları, Dieo’nun hırçın tavırları ve Mamut Manfred’in komik halleri ile hem eğlenip hem de duygu dolu anlar yaşayacaksınız. Mutlaka izlemeniz gereken harika bir yapıt olduğunu unutmayın…

2. Minyonlar

minyonlar

Birbirinden farklı özellikler sahip bu küçük sarı canlıların maceraları sizi farklı bir dünyaya ışınlayacak! En eğlenceleri halleri ile minyonlar karışınızda… 2015 yapımı olan filmdeki bu eğlenceli tipler kahkaha dolu bir film izlemenize olanak verecek.

3. Şirinler

şirinler

Animasyon film önerisi yaparken şirinleri saymadan olur mu hiç? Şirinler animasyonu serisi üç filmden oluşuyor. 90’lı yılların en çok sevilen çizgi filmlerinden olan şirinlerin beyaz perdeye yansıyan bu versiyonunu siz de çok seveceksiniz. İlk film 2011 yılında çıktı. Şirinler 2 ise 2013 yılında, son film Kayıp Köy ise 2017 yapımı. Hepsinde şirinlerin farklı maceralarının anlatıldığı ve gargamelin komik halleri hem heyecanlı hem de kahkahalı bir serüven sunuyor.
Kel büyücü Gargamel yine kötülük peşinde. Yıllardır amacı değişmeyen Gargamel ısrarla şirinleri yakalamaya çalışıyor. Tabi bu işe yıllarını vermiş olan şirin baba Gargamel’i gafil avlamayı bilerek onun oyunlarını bozuyor.

4. Karlar Ülkesi

karlar ülkesi

Yine serili bir filmden devam edelim. Farklı maceraları anlatan iki filmden oluşan bu animasyon ise ailece izleyebileceğiniz filmler arasında yer alıyor. Çocukların çok sevdiği karakter prenses Elsa’nın ünü de bu filmden geliyor. Sarı ile beyaz karışımı saçlara sahip olan prenses Elsa buz mavisi elbisesi ile göz kamaştırıyor. Aynı zamanda da kötülerle savaşarak ülkesini korumaya çalışıyor. Heyecanlı izlenecek olan bu filmi de mutlaka izleyeceğiniz film listesine eklemelisiniz.

Önerilen Yazı

blank
01Nis
GenelÖnerilerPopüler İçerik

İzlenmesi Gereken Yabancı Diziler – Yabancı Dizi Önerileri

Netflix’te iyisiyle kötüsüyle bir çok dizi ve film var, tabi bide bunları seçmesi var. Netflix’te boş boş dizi aramayın diye mutlaka izlenmesi gereken yabancı dizileri derledim....